У Єврейській лікарні працює сучасне відділення реабілітації

З січня 2022 року в міській клінічній лікарні №1 працює сучасне відділення реабілітації. За цей час стаціонарну реабілітацію тут пройшли понад 300 пацієнтів, ще понад 600 людей отримали реабілітаційну допомогу амбулаторно.

Відділення реабілітації МКЛ №1 оснащене сучасним мультифункціональним обладнанням, яке дозволяє проводити лікувальні процедури як у реабілітаційних залах, так і безпосередньо в палатах для пацієнтів з обмеженою мобільністю.

Тут знаходиться єдиний у міських медзакладах Одеси багатомодульний комплекс РЕХАКОМ для когнітивної реабілітації пацієнтів.

На базі відділення реабілітації проводяться ерготерапія, фізіотерапія, кінезіотерапія та інші процедури, спрямовані на відновлення функцій організму.

У відділенні працює мультидисциплінарна команда у складі психолога, психотерапевта та психіатра, яка надає психологічну допомогу, проводить лікування ПТСР і моральних травм. Забезпечений безбар’єрний доступ до реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю.

Медична допомога у відділенні реабілітації Єврейської лікарні надається безоплатно в рамках угоди з Національною службою здоров’я України за пакетами амбулаторної та стаціонарної допомоги.

Направлення пацієнтів здійснюють фахівці лікарні, а також сімейні лікарі та профільні спеціалісти інших медичних закладів, незалежно від місця реєстрації пацієнтів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0 / 5. 0

Оцените статью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: