Вітрильний спорт: спортсмен із Одеської області став срібним призером чемпіонату світу

20-річний яхтсмен із селища Сергіївки Білгород-Дністровського району Одеській області Оскар МАДОНІЧ став срібним призером чемпіонату світу (U-21) з вітрильного спорту в класі «ILCA7», який проходив в Танжері (Марокко). Це найвище досягнення в кар’єрі спортсмена.

В класі «ILCA7» Оскар МАДОНІЧ (тренер – Павло ДОНЦОВ) набрав 56 очок за підсумком 11-го гонок, поступившись лише британцю Фінлі Дікінсону, в активі якого 40 очок. На 3-му місті Калеб Арміт з Нової Зеландії (85). На минулорічному чемпіонаті світу (U-21) Оскар був 9-м.

Упродовж чемпіонату Оскар МАДОНІЧ виграв одну гонку (п’яту за рахунком). Ще в трьох – фінішував другим, і перед заключною гонкою відставав лише на 1 очко від майбутнього чемпіона (40 очок після 10-ти гонок). В заключній гонці чемпіонату, яка проходила при сильному вітрі (до 25-ти вузлів), Оскар фінішував 18-м, що дозволило йому зберегти «срібну» позицію. Дікінсон виграв в цей день свою четверту гонку на чемпіонаті, і це принесло йому золото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.