Одеські шахісти-дефлімпійці отримали нагороди від президента

Орденом княгині Ольги ІІ ступеня нагороджена чемпіонка з шахів Світлана Гончар. Вона виступала у складі команди «Україна 1», яка виборола срібло, лише за коефіцієнтами поступившись польським шахістам.

Медаль «За працю і звитягу» отримав бронзовий призер з шахів Вадим Білий, учасник команди «Україна 2», яка посіла третє місце. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Дефлімпійські ігри — це спортивні змагання найвищого рівня для людей, які не чують. ХХ зимові ігри відбувалися у турецькому Ерзурумі з 2 по 12 березня. Українські спортсмени здобули 10 золотих, 5 срібних і 4 бронзових медалі й стали найкращими у світі в медальному заліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.