В Одесі пройшов турнір “Атлет-Омніум”, який завершив сезон велосипедистів-шосейників

З 21 по 22 жовтня в Одесі проводився турнір «Атлет-Омніум» з велосипедного спорту, яким традиційно завершується спортивний сезон з велоспорту-шосе.

Змагання проводилися у наступних видах програми:

– індивідуальна гонка 2 км;

– групова гонка 20 км;

– гонка-критеріум 24 та 36 км.

За підсумками трьох видів програми у віковій категорії 19-39 років серед чоловіків перше місце здобув Юрій Хаматулін, друге – Андрій Даниленко.

У віковій категорії 40-59 років перше місце посів Андрій Гладкий, другим був Олександр Стефуранчин, третім – Валерій Кисіль.

У віковій категорії 60+ перше місце здобув Олег Іванков, друге – Валерій Нарижний, третє – Григорій Савенко.

Серед жінок в абсолютному заліку кращою була Катерина Савіна.

Вперше у рамках “Атлет-Омніум” пройшов Відкритий чемпіонат м. Одеси в гонці-крітеріумі. На старт вийшли найсильніші гонщики з Одеси та гості з Миколаєва, Запоріжжя та Немирова.