У середу, 8 травня, в Одесі в районі Молдаванки місцеві жителі виявили змію. Її побачили у під’їзді багатоповерхівки по вулиці Михайлівській. Про це повідомили в Одеському зоопарку.
Там розповіли, що з приходом весни у їхнього директора Ігоря Білякова, побільшало дзвінків з приводу змій у місті.
![](https://i0.wp.com/www.priboi.news/wp-content/uploads/2024/05/zmei-1.jpg?resize=577%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.priboi.news/wp-content/uploads/2024/05/zmei-2.jpg?resize=577%2C1024&ssl=1)
“Так наприклад, сьогодні, мешканці дома 8 по вулиці Михайлівський були вражені, побачивши у себе в під’їзді змію. На виклик приїхав директор зоопарку і забрав змію. Виявилося, що галасу наробив водяний вуж (Natrix tessellata)“, – повідомляють у зоопарку.
Вужа випускають у дику природу.