Інспектори ПЕК № 2 зафіксували незаконну вирубку 24 дубів поблизу Арбузинки на Миколаївщині 

Інспектори ПЕК № 2 зафіксували незаконну вирубку 24 дубів поблизу Арбузинки на Миколаївщині

Державні інспектори Пункту екологічного контролю № 2 під час патрулювання територій захисних лісових насаджень на Миколаївщині виявили два факти незаконної рубки дерев породи дуб.

Перший випадок було зафіксовано поблизу автодороги Т1510 у напрямку селища Арбузинка Південноукраїнської міської територіальної громади. На місці виявлено незаконну рубку 13 живоростучих дубів. Діаметри стовбурів дерев становили від 31 до 76 сантиметрів.

Другий факт незаконної рубки виявлено у полезахисній лісосмузі неподалік селища Арбузинка Арбузинської територіальної громади. Тут незаконно зрубано 11 живоростучих дубів діаметром від 31 до 68 сантиметрів.

За результатами проведених обстежень інспектори здійснили розрахунок шкоди, завданої державі внаслідок незаконної рубки дерев. Загальна сума збитків становить понад 570 тисяч гривень.

Для встановлення осіб, причетних до вчинення правопорушень, матеріали за обома фактами направлено до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

0 / 5. 0

Оцените статью

Залишити відповідь